Організатори

Комунальне підприємство
“Агенство розвитку Дніпра”
Дніпровської міської ради

Міжнародна спілка бізнесменів України та Туреччини

Foreign Economic Relations Board of Turkey

Детальніше

Офіційний бізнес-старт «Агентство розвитку Дніпра» датований листопадом 2016 року. Агентство було засновано за рішенням Дніпровського міської ради, як комунальне підприємство у формі 100% власності міськради. Концепція створення агентства полягала в тому, щоб зробити місто відкритим та доступним для зовнішнього світу, щоб залучити нові інвестиції та допомогти створити більше робочих місць.

Наші два основних напрямки полягають у сприянні інвестиціям та розвитку міського бренду. Наша діяльність з підтримки бізнесу спрямована на вдосконалення існуючих ініціатив з розвитку та приведення їх у відповідність до міжнародних стандартів UNIDO. Ми прагнемо створити бізнес-плани, які відповідають очікуванням інвесторів та інших фінансових установ. Кінцевою метою є створення інтерактивної бізнес-платформи, що включає інвестиційні можливості, запропоновані як приватним бізнесом, так і муніципальними структурами.

Наша друга головна мета – розвинути бренд «Дніпро». За радянських часів це було закрите для іноземців місто, та й багато в чому залишається до цього часу «закритим», з точки зору, відносин іноземного бізнесу. Ми хочемо змінити це сприйняття. Адже не випадково лозунг «Агентства розвитку Дніпра» – «Відкриємо Дніпро для світу!». І туризм може відігравати важливу роль, і як спосіб просування більш відкритого та доступного бренду «Дніпро», так і важливої галузі, яка має підтримувати міську економіку.
Ми пропонуємо потенційним інвесторам пакет повного обслуговування, який містить усе, починаючи від початкових контактів, до підтримки таких питань, як розподіл земель та комунікацій. Ми також прагнемо мінімізувати непотрібну бюрократію.

Наші інвестиційні цілі передбачають залучення інвестицій в обсязі 5 млрд. доларів США та створення 100 000 робочих місць протягом наступних 10 років. Поточні проекти «Агентства розвитку Дніпра», в першу чергу в секторі інфраструктури, передбачають інвестиції в обсязі 1,8 млрд. доларів США. Ми передбачаємо, що ці проекти допоможуть стимулювати подальші інвестиції в приватний сектор бізнесу та житлові та роздрібні будівельні галузі.

Детальніше

Ідея створення Міжнародної асоціації турецьких українських бізнесменів (TUID) народилася в березні 2004 року. Завдяки працею декількох турецьких бізнесменів та моральної підтримки нашого посольства на початку вересня відповідно до законодавства України ми зареєструвалися як неприбуткова організація.

TUID приймає індивідуальних / корпоративних членів. Ми звертаємо особливу увагу на те, що наші кандидати активно діють в Україні. Ми вимагаємо копії реєстраційного документа компанії, паспорта-візи та податкового ідентифікаційного коду як додаткові документи. З іншого боку, лише один член від кожної окремої компанії може бути членом TUID. Таким чином, кількість наших членів відповідає кількості компаній, зареєстрованих в TUID.

Основний принцип TUID полягає в тому, щоб узгодити обидва сторонніх підприємців з метою збільшення обсягу торгівлі. Нашим першим пріоритетом є дотримання законодавства та концентрація уваги на веденні бізнесу у чесній обстановці.
Цільова аудиторія: будівництво, телекомунікації, текстиль, банківська діяльність у сфері роздрібної торгівлі та закупівлі сировини.

Детальніше

Upon its establishment in 1986, the Foreign Economic Relations Board of Turkey (DEİK) was assigned with the following tasks: to organise and manage the foreign economic relations of the Turkish private sector, in particular with respect to foreign trade, international investments, services, contracting and logistics; to analyse investment opportunities at home and abroad; to help boost the country’s exports, and to coordinate similar business development activities.

In 2014, DEİK was restructured, and with law No: 6552 of 11 September 2014 assigned the task of “conducting the foreign economic relations of the Turkish private sector”, to become “business diplomacy” organisation comprising Business Councils, Founding Institutions and individual members that represent Turkey’s business community and its leading entrepreneurs, contributing to the functioning of the institution on a ‘voluntary basis’.